טכנאי מחשבים עד הבית! תמורה מלאה לכסף שלך!

מתנפחים בזול

מתנפחים בזולמתנפחים בזול

מתנפחים בזול הם הפתרון המושלם לאירוע ייחודי. הם יכולים לעשות את ההבדל בין אירוע רגיל לאירוע בלתי נשכח עם חוויות מרגשות והמון זיכרונות. המתנפחים מתאימים גם לאירועים של ילדים וגם למבוגרים והם ניתנים להשכרה במחירים נוחים במיוחד. 

 

מתנפחים בזול- פתרון זול ואירוע מרשים

מתנפחים בזול יכולים לספק לכם את הפתרון המושלם לאירוע מרשים במחירים נוחים. משתתפי האירוע רואים את המתנפחים הצבעוניים והמרשימים מרחוק וכבר מתמלאים באנרגיות המתאימות לחגיגה המושלמת. המתנפחים יספקו לחגיגה שלכם אווירה של קרנבל שיותיר את המשתתפים עם סיפוק עצום מחגיגה מרשימה. גם אם מדובר במבוגרים, כי בואו נודה באמת, מי לא אוהב לקפוץ ולהרגיש שוב כמו ילד?

כמו כן, בעוד שאטרקציות לאירועים יכולות להיות יקרות מאוד, השכרת מתנפחים נחשבת לפתרון זול וכזה שמספק לאורחים תעסוקה מושלמת. 

מתנפחים הם מתקנים שמאפשרים לאורחי האירוע לשחק, להשתולל, לטפס ולקפוץ, כמובן בצורה בטוחה שלא תסכן אותם, במיוחד כאשר מדובר בילדים (המתנפחים מגודרים ובטוחים). המתנפחים מגיעים במגוון צורות, גדלים, עיצובים וקונספטים ייחודיים. תוכלו לבחור במתנפחים בצורות מסוימות כמו מטוסים או טירות, תוכלו לבחור במתנפחי אקסטרים בסגנון וייפאאוט לדוגמא ועוד מגוון אפשרויות כך שהמתקן יתאים לאופי החגיגה שתרצו. 

המתנפחים ניתנים למיקום בחצר הבית, באולמות אירועים, בטבע או בפארקים ציבוריים, לפי בחירתכם. 

מתנפחים בזול- כיצד מפעילים?

המתנפחים פשוטים מאוד לתפעול. הם נכנסים בקלות לתא המטען של רכב פרטי (כמובן ללא אוויר). אין צורך להרכיב אותם אלא רק לנפח, והניפוח מתבצע בקלות במקום האירוע על ידי מפוח מתאים שמספקת חברת ההשכרה. 

יש לקחת בחשבון כי מתנפחים מסוימים מצריכים איש הפעלה חיצוני. אך ברוב המקרים המתנפחים ניתנים  לשימוש עצמי ללא צורך באיש הפעלה. 

 

דגשים חשובים להשכרת מתנפחים בזול

לפני שאתם שוכרים מתנפחים בזול, יש מספר דגשים חשובים שכדאי לקחת בחשבון על מנת שהאירוע שלכם יהיה הצלחה מסחררת-

תקני בטיחות

כאשר משכירים מתנפחים בזול, חשוב בראש ובראשונה לוודא כי הם עומדים בתקני הבטיחות. מתנפחים שלא עומדים בתקני בטיחות יכולים להיות מסוכנים מאוד, לכן אל תזלזלו בכך. 

קיימות חברות שונות המספקות השכרת מתנפחים בזול, לכן חשוב לבחור את החברה המתאימה בחכמה. וודאו כי החברה ממנה אתם שוכרים את המתנפחים מקצועית וכי היא פועלת עם רישיון. חשוב לקחת בחשבון כי המתנפחים צריכים לעבור בדיקות שונות כל תקופת זמן מסוימת על מנת שיהיו מאושרים כתקינים. לכן, וודאו כי המתנפחים עברו את הבדיקות השונות וכי הם עומדים בתקני הבטיחות הנדרשים. 

ייעוץ

כאשר מבצעים השכרת מתנפחים בזול, חשוב מאוד שהחברה ממנה אתם שוכרים את המתנפחים תעביר לכם ייעוץ מתאים. חשוב מאוד לעקוב אחר אמצעי הבטיחות המוסברים בייעוץ. כמו כן, חשוב מאוד להתאים את המתקנים למספר האנשים באירוע ולגילאים שלהם. הייעוץ יכול למנוע פציעות של משתתפי האירוע. 

מיקום המתקן

השכרת מתנפחים מצריכה נקודת חשמל זמינה שתשמש עבור המפוח. אם אתם חוגגים ביער לדוגמא ומזמינים את המתנפח לשם, חשוב לדאוג לגנרטור שיספק חשמל. 

שטח המקום

קיימים מתנפחים גדולים, בינוניים או קטנים, כך שתוכלו להתאים את גודל המתנפח לגודל השטח שלרשותכם. קיימים אפילו מתנפחים גדולים במיוחד, שמתאימים בעיקר למבוגרים ויכולים להתפרש על שטח של יותר מעשרה מטרים. כמו כן, ניתן למצוא מתנפחים יחסית קטנים בגודל שמתאים גם לחצר הבית שלכם. לכן חשוב לקחת בחשבון את גודל המתנפח ואת השטח שיש לרשותכם. לפני הזמנת המתקן, ציינו בפני חברת ההשכרת את גודל השטח שלרשותכם, על מנת שהחברה תציג לכם את המתנפחים המתאימים.  

במידה ואתם רוצים להזמין מתקנים גדולים או מספר מתקנים שונים חשוב לוודא עם חברת ההשכרה את גודל השטח הנדרש לאותם מתקנים. יש לקחת בחשבון שחשוב לשמור על רווחים בין מתנפח למתנפח על מנת שלא ייווצרו עומסים שיכולים להוביל לסכנות. 

מתנפחים בזול- כמה זה עולה?

המחיר מושפע מגורמים שונים כמו סוג המתקן, גודל המתקן, משך זמן ההשכרה, הובלה, איש הפעלה חיצוני ועוד, לכן לא ניתן לתת תשובה חד משמעית. 

על מנת להוזיל את המחיר כמה שאפשר אנו ממליצים לכם לבחור בחבילות מים מיוחדות ולא במתנפח בודד. בדרך כלל המחיר אותו תשלמו עבור מתקן בודד ינוע בין 80 עד 300 ש"ח עבור מתקן, לא כולל עלויות הובלה, במידת הצורך. כאשר מדובר על חבילות של כמה מתקנים תוכלו לחסוך לעצמכם מאות שקלים. לדוגמה, ניתן להשכיר שני מתנפחים בכ-500 שקלים. 

אז מה היה לנו בכתבה:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!