טכנאי מחשבים עד הבית! תמורה מלאה לכסף שלך!

מתנפחי מים להשכרה 

מתנפחי מים להשכרה מתנפחי מים להשכרה 

רוצים לחגוג לילד שלכם אירוע שהוא יזכור לתמיד? מתנפחי מים הם אחת השיטות הטובות ביותר לכך. השכרת מתנפחי מים הופכת את האירוע שלכם לייחודי בין אם מדובר על יום הולדת או אפילו על חתונה. הטיפ החשוב ביותר בהשכרת מתנפחי מים היא להתאים את המתקנים לאורחים. 

 

מהם מתנפחי מים להשכרה?

נפתח בזה שמתנפחי מים להשכרה מתאימים גם למבוגרים וגם לילדים. הם הופכים את האירוע שלכם לייחודי ומספקים לאורחים שלכם תעסוקה כיפית במיוחד. ובואו נודה באמת- איזה מבוגר לא אוהב להרגיש שוב כמו ילד?  

את מתנפחי המים תוכלו למקם היכן שתרצו, כאשר חשוב מאוד לפעול לפי הוראות הבטיחות. לדוגמא, במידה ומתנפחי המים מיועדים לאירוע של ילדים, כדאי לא למקם אותם במישור גבוה, על מנת לאפשר כניסה בטוחה וזהירה למתקן.  מתנפחי מים להשכרה ניתנים לשימוש גם באולמות אירועים, כאשר הם ממוקמים בדרך כלל ברחבה בחוץ. 

מתנפחי מים להשכרה- ייעוץ

מתנפחי מים להשכרה הוא שירות שניתן על ידי מספר חברות מובילות בארץ. חשוב לבחור בחברה מקצועית שתשכיר לכם מתנפחי מים איכותיים שעומדים בכל תקני הבטיחות השונים. החשיבות של תקני הבטיחות עולה פי כמה וכמה כאשר מדובר במתנפחי מים שישמשו ילדים. 

אחד הדברים החשובים ביותר לפני השכרת מתנפחי מים היא לקבל ייעוץ. ייעוץ לפני ההשכרה יכול למנוע פציעות של המשתתפים באירוע, לכן חשוב מאוד לעשות זאת נכון.

חשוב בראש ובראשונה להתאים את המתקן למספר האנשים באירוע וכמובן לגילאים שלהם.  חשוב לעקוב אחר כל אמצעי הבטיחות שהחברה מסבירה לכם עליהם ולוודא כי החברה ממנה מתבצעת השכרת המתנפחים פועלת עם רישיון וכי כל המתנפחים עומדי בתקנים. שימו לב כי כל מתנפח חייב לעבור בדיקות שונות כל תקופת זמן מסוימת שיאשרו את תקינותו המוצר. 

 

מתנפחי מים להשכרה עם קונספט

ניתן לשכור מתנפחי מים בקונספטים שונים כך שיתאימו לאווירה של האירוע שלכם וישרתו אותה. תוכלו לבחור במתנפחי מים בקונספטים מיוחדים כמו הישרדות, מתנפחי אקסטרים, משחקי כדור ועוד. במידה ואתם לא בטוחים מה הקונספט המתאים ביותר לאירוע שלכם, תוכלו להתייעץ עם המומחים שלנו שיעזרו להתאים את הקונספט לאירוע ולהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. 

 

מתנפחי מים להשכרה- לאיזה גילאים? 

כפי שציינו קודם, תוכלו לשכור מתנפחים לכל מטרה. בין אם מדובר ביום הולדת של הילד הקטן שלכם, אירוע בת מצווה, חתונה או כל דבר אחר שתבחרו לשדרג אותו עם מתנפחי מים. אז לאילו גילאים תמצאו מתנפחים?

 • גילאים 0-4- מתנפחים אלה יהיו קטנים יחסית ולא יתנשאו לגובה רב. הם בטוחים, מגודרים וניתנים לשימוש במקומות חיצוניים (חצר הבית/ גן שעשועים ועוד). במתקנים אלה אתם יכולים להיות רגועים שהילדים בטוחים ולא יכולים ליפול מהמתקן. בדרך כלל הגיל בו מתחילים לשכור מתנפחי מים הוא גיל 3. 
 • גילאי 4 ומעלה- מתנפחים בגדלים בינוניים. גם מתקנים אלה נחשבים לבטוחים לילדים- הם לא יוכלו לקפוץ או ליפול מחוץ למתקן. מתנפחים אלה ניתנים לשימוש במקומות חיצוניים. 
 • מתנפחים גדולים- המתנפחים הגדולים, או הרב גילאים, מתאימים למגוון רחב של גילאים כולל ילדים מגילאי 3. מתקנים אלה ניתנים לניפוח ולהפעלה עצמאית, כך שאתם יכולים לחסוך את העלות של הפעלת המתקן על ידי אדם חיצוני. 
 • מתנפחי מים ומגלשות- מתנפחי מים ומגלשות מים כיפיות שמתאימות גם לילדים וגם למבוגרים. יש מתנפחים המשלבים מסלולים, אתגרים, תחרויות, יציבות ועוד. ניתן לבחור במתנפחי מים בקונספט מסוים לפי בחירתכם. מתנפחי מים מתאימים לאירוע קיץ ומשדרגים כל מסיבה. 

מתנפחי מים להשכרה- כמה זה עולה?

אין מחיר קבוע עבור מתנפחים להשכרה. המחיר מושפע מגורמים שונים כמו סוג המתקן, גודל המתקן, משך זמן ההשכרה, האם יש צורך באיש הפעלה חיצוני, האם אתם צריכים הובלה ועוד.  

על מנת להוזיל את המחיר כמה שאפשר אנו ממליצים לכם לבחור בחבילות מים מיוחדות ולא במתנפח בודד. בדרך כלל המחיר אותו תשלמו עבור מתקן בודד ינוע בין 80 עד 300 ש"ח עבור מתקן, לא כולל עלויות הובלה, במידת הצורך. כאשר מדובר על חבילות של כמה מתקנים תוכלו לחסוך לעצמכם מאות שקלים. 

 • המחיר של מגלשות מים ינוע בין 200 ל-600 שקלים. 
 • המחיר של משחקי כדור מים יחל ב-700 שקלים. 
 • המחיר של מתנפחי מים עם קונספט יחל מ-600 שקלים. 

 

מתנפחים מים להשכרה

מי לא אוהב מתנפחים בכלל ומתנפחי מים בפרט? בין אם מדובר בילדים ובין אם מדובר במבוגרים, מתנפחים מים יכולים לשדרג כל אירוע ולהפוך אותו לחלום. חברות רבות מעניקות מתנפחים מים להשכרה שמתאימים לכל הגילאים במחירים נוחים. 

 

מתנפחים מים להשכרה לאירועים מיוחדים

פעם, הילדים היו משחקים בחוץ, מהבוקר עד הערב לא היה מה שיחזיר אותם הביתה. חוץ מהמנוחה בין 2 ל-4 כמובן. היום, הילדים יושבים הרבה בבית. הטכנולוגיה והמסכים מאפשרת להם לשחק עם חברים מבלי לצאת מהבית. השכרת מתנפחים יכולה להיות הסיבה של הילדים לעזוב את המסכים. כמו כן, בזכות המתנפחים הייחודיים שמתאימים לכל גיל, תוכלו להנות יחד עם הילדים שלכם על המתקן (וגם בלי הילדים שלכם). 

 

מתנפחים מים להשכרה עם קונספט

מתנפחי מים להשכרה מגיעים במגוון צורות ועיצובים הכוללים קונספטים ייחודיים כך שתוכלו להתאים את המתנפח לאירוע. תוכלו לבחור במתנפחי מים בקונספטים של ימי הולדת וקונספט של אירוע חברה, מתנפחים שמתאימים רק לילדים, רק למבוגרים או גם וגם. תוכלו לבחור בקונספטים מיוחדים כמו הישרדות, מתנפחי אקסטרים, משחקי כדור ועוד. 

חשוב להבין שאתם לא מתחייבים לכלום. תוכלו בכל אירוע לשכור דגמים אחרים. לכל אירוע יש את הקונספט המיוחד שלו ותוכלו להתאים את מתנפחי המים לכך. 

אם אתם בוחרים במתנפחי מים עם קונספט אז חשוב להיות ספציפיים עם הקונספט שאתם בוחרים. 

במידה ואתם לא בטוחים מה הקונספט המתאים ביותר לאירוע שלכם, תוכלו להתייעץ עם המומחים שיעזרו להתאים את הקונספט לאירוע ולהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. אנחנו כאן לכוון אתכם לבחירה הנכונה ביותר עבורכם. 

 

מתנפחים מים להשכרה- מיקום המתקן

כאשר שוכרים מתנפחי מים יש לקחת בחשבון כי למיקום המתקן יש חשיבות גדולה. לכל מתנפח צריך שיהיה מקור מים זמין ונקודת חשמל זמינה שתשמש עבור המפוח. אם אתם חוגגים ביער לדוגמא ומזמינים את המתנפח לשם, חשוב לדאוג לגנרטור. 

כמו כן, עליכם לציין את גודל השטח עליו תוכלו לפרוש את המתנפח, לפני הזמנתו. קיימים מתנפחי מים גדולים במיוחד, שמתאימים בעיקר למבוגרים ויכולים להתפרש על שטח של יותר מעשרה מטרים. לכן, חשוב לקחת בחשבון את גודל המתנפח ואת השטח שיש לרשותכם. 

 

מתנפחים מים להשכרה- מה השטח הנדרש?

קיימים מתנפחים גדולים מאוד וקיימים מתנפחים בינוניים וקטנים יחסית. לכן, אין כזה דבר "השטח הנדרש". בסופו של דבר אתם מתאימים את המתנפחים לצרכים שלכם ולמה שמתאים לכם. אתם תוכלו למצוא מתנפחים שמתאימים לשימוש גם בחצר הבית שלכם, ולכן חשוב שתדעו מה אתם רוצים ומה השטח העומד לרשותכם וחברת ההשכרה תעזור לכם להתאים את המתנפח הטוב ביותר לשם כך. 

במידה ואתם רוצים להזמין מתקנים גדולים או מספר מתקנים שונים חשוב לוודא עם חברת ההשכרה את גודל השטח הנדרש לאותם מתקנים. יש לקחת בחשבון שחשוב לשמור על רווחים בין מתנפח למתנפח על מנת שלא ייווצרו עומסים שיכולים להוביל לסכנות. 

 

מתנפחים מים להשכרה או לרכישה?

אנשים רבים מתלבטים האם כדאי לשכור את מתנפחי המים או שאולי כדאי לרכוש אותם. כמובן שהתשובה תלויה בתדירות השימוש במתנפחים. אם אתם מתכננים להשתמש במתנפחים באופן קבוע, או לאורך זמן רב, אולי כדאי לכם לחשוב על אופציית הרכישה. 

אך במידה ואתם מתכננים להשתמש במתנפחים באופן חד פעמי עבור אירוע ספציפי, אין סיבה לחשוב על אופציית הרכישה. קיימים מחירים נוחים מאוד להשכרת מתנפחים, כמובן בהתאם לגודל המתקן ולסוג שלו. 

 

מה המחירים של מתנפחים מים להשכרה?

אין מחיר קבוע עבור מתנפחי מים להשכרה כיוון שהמחיר מושפע מגורמים שונים כמו סוג המתקן, גודל המתקן, משך זמן ההשכרה, האם יש צורך באיש הפעלה חיצוני, האם אתם צריכים הובלה ועוד.  

על מנת להוזיל את המחיר כמה שאפשר אנו ממליצים לכם לבחור בחבילות מים מיוחדות ולא במתנפח בודד. כאשר מדובר על חבילות של כמה מתקנים תוכלו לחסוך לעצמכם מאות שקלים. 

 • המחיר עבור מגלשת מים ינוע בין 200 ל-550 שקלים, בהתאם לגודל המגלשה.
 • המחיר עבור מגלשת קצף ינוע בין 250 ל-600 שקלים, בהתאם לגודל המגלשה.
 • המחיר עבור מגלשת גלים ינוע בין 260 ל-600 שקלים, בהתאם לגודל המגלשה. 
 • המחיר עבור כדורסל מים ינוע בין 500 ל-800 שקלים. 
 • המחיר עבור כדורגל מים 600 ל-800 שקלים. 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!