טכנאי מחשבים עד הבית! תמורה מלאה לכסף שלך!

מתנפחי מים

מתנפחי מיםמתנפחי מים יכולים לשדרג כל אירוע ולהפוך אותו מאירוע שגרתי לאירוע בלתי נשכח. אתם יכולים למצוא מתנפחי מים שמתאימים לכל אירוע בין אם אתם חוגגים יום הולדת ובין אם אתם רוצים להוסיף מתנפחי מים לחתונה שלכם. עוד על מתנפחי מים במאמר הבא. 

 

מהם מתנפחי מים?

מתנפחי מים הם מתנפחים שמתאימים לשימוש במים- בבריכה או בים. הם מגיעים במגוון צורות ומתאימים לכל מטרה. תוכלו לבחור מתנפחי מים בקונספטים שונים כך שיתאימו לאווירה של האירוע שלכם וישרתו אותה. תוכלו לבחור במתנפחי מים בקונספטים מיוחדים כמו ווייפאאוט, הישרדות, מתנפחי אקסטרים, משחקי כדור ועוד. 

את מתנפחים תוכלו למקם היכן שתרצו, כאשר חשוב מאוד לפעול לפי הוראות הבטיחות. לדוגמא, במידה ומתנפחי המים מיועדים לאירוע של ילדים, כדאי לא למקם אותם במישור גבוה, על מנת לאפשר כניסה בטוחה וזהירה למתקן. 

מתנפחים להשכרה ניתנים לשימוש גם באולמות אירועים, כאשר הם ממוקמים בדרך כלל ברחבה בחוץ.  שימו לב כי מתנפחי מים מתאימים הן לילדים והן למבוגרים. הם הופכים את האירוע שלכם לייחודי ומספקים לאורחים שלכם תעסוקה כיפית במיוחד. 

 

חברה להשכרת מתנפחי מים

אחד הדברים החשובים ביותר בהשכרת מתנפחי מים הוא בחירת החברה ממנה אתם שוכרים את המתנפחים. קיימות מספר חברות מובילות בארץ המספקות שירותי השכרה של מתנפחי מים. 

חשוב לבחור בחברה מקצועית ולוודא כי החברה פועלת עם רישיון וכי כל המתנפחים עומדי בתקני הבטיחות השונים. שימו לב כי כל מתנפח חייב לעבור בדיקות שונות כל תקופת זמן מסוימת שיאשרו את תקינותו המוצר. החשיבות של תקני הבטיחות עולה פי כמה וכמה כאשר מדובר במתנפחי מים שישמשו ילדים. 

שימו לב, שלפני השכרת מתנפחי מים חשוב מאוד לקבל ייעוץ מחברת ההשכרה. הייעוץ יכול למנוע פציעות של משתתפי האירוע ולכן חשוב לבצע את ההשכרה כמו שצריך. חשוב לעקוב אחר כל אמצעי הבטיחות שהחברה מסבירה לכם עליהם ולהתאים את המתקן למספר האנשים באירוע וכמובן לגילאים שלהם. 

כמו כן, במידה ואתם לא בטוחים מה הקונספט המתאים ביותר לאירוע שלכם, תוכלו להתייעץ עם החברה שתעזור לכם להתאים את הקונספט לאירוע ולהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

לאיזה גילאים מתאימים מתנפחי מים? 

כפי שציינו קודם, תוכלו לשכור מתנפחים לכל מטרה. בין אם מדובר ביום הולדת של הילד הקטן שלכם, אירוע בת מצווה, חתונה או כל דבר אחר שתבחרו לשדרג אותו עם מתנפחי מים. אז אילו מתנפחים קיימים לאיזה גילאים?

  • גילאים 0-4- מתנפחים אלה יהיו קטנים יחסית ולא יתנשאו לגובה רב. הם בטוחים, מגודרים וניתנים לשימוש במקומות חיצוניים (חצר הבית/ גן שעשועים ועוד). במתקנים אלה אתם יכולים להיות רגועים שהילדים בטוחים ולא יכולים ליפול מהמתקן. בדרך כלל הגיל בו מתחילים לשכור מתנפחי מים הוא גיל 3. 
  • גילאי 4 ומעלה- מתנפחים בגדלים בינוניים. גם מתקנים אלה נחשבים לבטוחים לילדים- הם לא יוכלו לקפוץ או ליפול מחוץ למתקן. מתנפחים אלה ניתנים לשימוש במקומות חיצוניים. 
  • מתנפחים גדולים- המתנפחים הגדולים, או הרב גילאים, מתאימים למגוון רחב של גילאים כולל ילדים מגילאי 3. מתקנים אלה ניתנים לניפוח ולהפעלה עצמאית, כך שאתם יכולים לחסוך את העלות של הפעלת המתקן על ידי אדם חיצוני. 
  • מתנפחי מים ומגלשות- מתנפחי מים ומגלשות מים כיפיות שמתאימות גם לילדים וגם למבוגרים. יש מתנפחים המשלבים מסלולים, אתגרים, תחרויות, יציבות ועוד. ניתן לבחור במתנפחי מים בקונספט מסוים לפי בחירתכם. מתנפחי מים מתאימים לאירוע קיץ ומשדרגים כל מסיבה. 

מה המחיר של מתנפחי מים?

קשה לענות על השאלה הזו באופן חד משמעי. האם אתם רוצים לקנות מתנפח או לשכור מתנפח? כמובן שרכישה יכולה להיות משתלמת יותר במידה ותעשו שימוש במתנפחים לטווח הארוך, אך אם אתם רוצים להשתמש במתנפחים באופן חד פעמי תספיק לכם השכרה. כמו כן המחיר מושפע מגורמים שונים כמו סוג המתקן, גודל המתקן, משך זמן ההשכרה, האם יש צורך באיש הפעלה חיצוני, האם אתם צריכים הובלה ועוד.  

על מנת להוזיל את המחיר כמה שאפשר אנו ממליצים לכם לבחור בחבילות מים מיוחדות ולא במתנפח בודד. כאשר מדובר על חבילות של כמה מתקנים תוכלו לחסוך לעצמכם מאות שקלים. 

  • המחיר של מגלשות מים ינוע בין 200 ל-600 שקלים. 
  • המחיר של משחקי כדור מים יחל ב-700 שקלים. 
  • המחיר של מתנפחי מים עם קונספט יחל מ-600 שקלים. 

אז מה היה לנו בכתבה:

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!